در حال بارگذاری ...
 • نمایش «دشمن خدا» در گرگان به صحنه رفت

  نمایش دشمن خدا به نویسندگی و کارگردانی عمادالدین رجبلو تولید شده در گروه تئاتر آوار در مجموعه تالار فخرالدین اسعد گرگانی به صحنه رفت.

  به گزارش تئاتر گلستان: نمایش «دشمن خدا» به نویسندگی و کارگردانی عمادالدین رجبلو تولید شده در گروه تئاتر آوار در تالار نگاه مجموعه تالار فخرالدین اسعد گرگانی به روی صحنه رفت .

  عمادالدین رجبلو نویسنده «دشمن خدا» درباره متن این اثر گفت: در اپیزود اول، ملیکا و سحر دو دانش آموز هستند که بر سر یک برگه انشا به جدال پرداخته اند، از آنجایی که مشخصات هر دو برای مالکیت برگه صحیح می باشد حال باید قضاوت کرد که چه کسی دروغ می گوید. در اپیزود دوم، در غیاب فرمانده یک گروهان نظامی دو سرباز با هم گلاویز شده که یکی از آن دو ادعای آن را دارد که باعث کتف شکسته اش نفر دوم است، هر دو، ماجرا را به گونه ای حق به جانب توضیح می دهند و حال باید قضاوت کرد که کدام یک از آنها دروغ می گوید. «دشمن خدا» در نهایت با ایجاد تحول در درون اشخاص داستان و تردید به انجام کار درست (راستگویی) و یا نادرست (دروغگویی ) گره گشایی کرده و قصه را به پایان می رساند.

  رضا وحیدی فر، پورنیک کاوش، محدثه شیرعلی، امیرمحمد درویش، محمد حسین صفایی، مارال سینه سپهر، ملیکا البرزی، بازیگران این اثر نمایشی هستند.

  دیگر عوامل نمایش «دشمن خدا» عبارتند از: دستیار کارگردان: سمیرا سرچاهی ، منشی صحنه: افشین شهیدی، طراح پوستر و بروشور، صحنه و نور: عمادالدین رجبلو، گریم: پورنیک کاوش، دستیار صحنه: رضا روشنی، عکاس: نفس خواجه.

  نمایش «دشمن خدا» از 24 تا 30 دی ماه 96 ساعت 18:00 در تالار نگاه مجموعه تالار فخرالدین اسعد گرگانی  به روی صحنه رفت .
  نظرات کاربران