در حال بارگذاری ...
به نویسندگی و کارگردانی عبدالله رضایی :

نمایش خیابانی  «سومی» در شهرهای علی آباد کتول و خان ببین اجرا شد

نمایش خیابانی  «سومی» به نویسندگی و کارگردانی عبدالله رضایی، تولید شده در گروه تئاتر ایما در شهرهای علی آباد کتول و خان ببین اجرا شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر در گلستان، نمایش خیابانی  «سومی» به نویسندگی و کارگردانی عبدالله رضایی، تولید شده در گروه تئاتر ایما در روز 21 اسفند 99 ساعت 15:00 در امامزاده الازمن علی آباد کتول و در روز 24 اسفند 99 ساعت 17:00 مقابل مسجد مصلی شهرستان خان ببین و در روز 26 اسفند 99 مقابل پارک مصلی شهرستان علی آباد کتول به اجرا درآمد.

داستان  «سومی» در مورد پسر جوانیست که از فراموش شدن  آرمان های شهدا در جامعه ناراحت است و به همین خاطر تصمیم می گیرد پوتین پدر شهیدش و همرزمان او را که تنها یادگار باقی مانده از پدر برای خانواده میباشد، برای یادآوری به مردم ببخشد تا همواره شهدا در بین مردم باشند که البته با مخالفت خواهرش روبرو می شود.

ابوالفضل سعدآبادی، حسین شموشکی، فاطمه شیران، مائده شیران و عبدالله رضایی در این اثر به عنوان بازیگر ایفای نقش نموده اند.

دیگر عوامل نمایش خیابانی  «سومی» عبارتند از: سرپرست گروه: صمد رحیمی، دستیار کارگردان: زهرا شیخ، عکاس و فیلمبردار: علی ملک حسینی، مبینا مقصودلو.

نمایش خیابانی  «سومی» در روزهای 21، 24 و 26 اسفند 99 در شهرستان های علی آباد کتول و خان ببین اجرا شد.
مطالب مرتبط

توسط دبیرخانه منتشر شد:

فراخوان رپرتوار تئاتر خیابانی گلستان (یادمان سردار دلها شهید قاسم سلیمانی)
توسط دبیرخانه منتشر شد:

فراخوان رپرتوار تئاتر خیابانی گلستان (یادمان سردار دلها شهید قاسم سلیمانی)

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با همراهی انجمن هنرهای نمایشی استان گلستان، فراخوان رپرتوار تئاتر خیابانی گلستان (یادمان سردار دلها شهید قاسم سلیمانی) را منتشر کرد.

|

نظرات کاربران