در حال بارگذاری ...
 • برگزیدگان جشنواره تئاتر استان گلستان معرفی شدند

  آئین اختتامیه بیست هشتمین جشنواره تئاتر استان گلستان برگزار و برگزیدگان این جشنواره معرفی شدند.

  به گزارش تئاتر گلستان، آئین اختتامیه بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استان گلستان در شامگاه دوشنبه 27 شهریور ماه 96 در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار و برگزیدگان این جشنواره معرفی شدند.

  در بخش پوستر و بروشور از سوی هیئت‌داوران لوح تقدیر و مبلغ ۲۰۰ هزار تومان به رضا پورتراب زاده برای طراحی پوستر «راز اشک وار گردنبند باز» اهدا شد.

  دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مبلغ ۲۵۰ هزار تومان به نازنین مسعودی برای نمایش «دوک» به‌عنوان اثر برگزیده بخش پوستر و بروشور تعلق گرفت.

  در بخش گریم دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مبلغ ۲۰۰ هزار تومان به صبا فخر حسینی و امیر کاوش برای نمایش «تورنج» اهدا شد.

  بهترین بازیگران مرد

  در بخش بازیگری مرد از محمدرضا صمیمی به‌پاس سال‌های فعالیت هنری وی و به اشتراک گذاشتن تجربه‌های گران‌بهای کاری خود با نسل جوان تقدیر شد.

  همچنین لوح تقدیر و مبلغ ۲۰۰ هزار تومان به فرزاد شیخ نظری برای نمایش «تورنج» و بهمن ولیان برای نمایش «جمهوری در اتوبوس» تعلق گرفت.

  مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به یاسین رضوانی برای نمایش «جمهوری در اتوبوس» به‌عنوان رتبه سوم بازیگر مرد و مبلغ ۵۰۰ هزار تومان به احسان زرگران برای نمایش »راز اشک وار گردنبند باز» اهدا شد و هیئت‌داوران در بخش بهترین بازیگر مرد هیچ انتخابی نداشت.

  بهترین بازیگران زن

  لوح تقدیر و مبلغ ۲۰۰ هزار تومان به آسا خلیفی برای نمایش «مرده ریگ» و مهدیه کاویانی برای نمایش «اتاق» تعلق گرفت.

  لوح تقدیر و مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به الناز کیا احمدی برای نمایش «راز اشک وار گردنبند باز» به‌عنوان رتبه سوم بازیگری زن و لوح تقدیر و مبلغ ۵۰۰ هزار تومان به ماجان سید اسراری برای نمایش «مرده ریگ» به‌عنوان رتبه دوم بازیگری زن تعلق گرفت. در بخش بهترین بازیگر زن هم هیئت‌داوران هیچ انتخابی نداشتند.

  بهترین کارگردانی

  در بخش کارگردانی لوح تقدیر و مبلغ ۲۵۰ هزار تومان به راحیل سادات کریمی برای نمایش «جمهوری در اتوبوس» و سید پژمان سید اسراری برای نمایش «راز اشک وار گردنبند باز» تعلق گرفت.

  رتبه سوم بخش کارگردانی و مبلغ ۶۰۰ هزار تومان به سید رهبان مسلمی عقیلی برای نمایش «مرده ریگ» و رضا پور تراب زاده برای نمایش «تورنج» تعلق گرفت. برای رتبه نخست و دوم بخش کارگردانی هیئت‌داوران هیچ ‌یک از آثار را حائز رتبه ندانست.

  در بخش نمایشنامه‌نویسی هیئت‌داوران پس از بررسی و دقت نظر در متون نمایشی حاضر در بیست و هشتمین دوره تئاتر استان گلستان هیچ متنی را شایسته تقدیر و انتخاب ندانست..

  همچنین نمایش برگزیده برای معرفی به دبیرخانه جشنواره تئاتر فجر ازلحاظ معیارهای کیفی زیبایی شناسانه هنری هیچ اثری توسط هیئت‌داوران برای معرفی انتخاب نشد.
  نظرات کاربران