در حال بارگذاری ...
 • به کارگردانی محمدرضا صمیمی

  نمایش «علامت سوال» در کردکوی به روی صحنه رفت

  نمایش «علامت سوال» به نویسندگی محمود کیانوش و کارگردانی محمدرضا صمیمی در کردکوی به روی صحنه رفت.

  به گزارش تئاتر گلستان، نمایش «علامت سوال» به نویسندگی محمود کیانوش و کارگردانی محمدرضا صمیمی ، تولید شده در گروه تئاتر مردم از 1 تا 5 شهریورماه 1398 ساعت 19:00 در تالار شهید بهشتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کردکوی به روی صحنه رفت.

  نمایشی که مردم برای دیدن آن به تماشاخانه آمده اند،نمایش «منجی و ناجی» است،اما با سکته کردن بازیگر نقش اول،آن هم در موقعی که نمایش باید شروع بشود،کارگردان به صحنه می آید و با علم و تجربه ای که در شناخت انسان در شخصیتهای مختلف دارد،با دعوت یکی از تماشاگران به صحنه، بدیهه سازی نمایشی را که این تماشاگر و همسر و یک دوست او ،در فضایی بین واقعیت و مجاز،بازی خواهند کرد،آغاز می کند.انتظار نمیرود که خود کارگردان از حرف ها و حرکت هایی که این سه تماشاگر در صحنه خواهند داشت،آگاه باشد.آیا تماشاگران در صحنه بازیگر نمایش پنهان زندگی خود خواهند شد؟روابط گوناگون انسانها و نقشی که طبیعت در مقام کارگردان در پهنه میان جبر و اختیار ،در جریان زندگی آدمیزاد دارد،و تفاوت پیوندهای زن و مرد با طبیعت ،از جمله مضون هایی است که در این داستان نیم رئالیستی و نیم سمبولیک در هم ترکیب شده است.

  ایرج قوشچی، علیرضا پورمحمد، میثم هرندی، احسان زرگران، عباس نسرکانی، امیر مفیدیان، مریم عبادی بازیگران این اثر نمایشی هستند.

  دیگر عوامل نمایش «علامت سوال» عبارتند از:دستیار کارگردان: المیرا ابری، منشی صحنه: مبینا اخلی، طراح صحنه: محمدرضا صمیمی، نوازنده سه تار: سید امیر مفیدیان.

  نمایش «علامت سوال» به نویسندگی محمود کیانوش و کارگردانی محمدرضا صمیمی از 1 تا 5 شهریورماه 1398 ساعت 19:00 در تالار شهید بهشتی شهرستان کردکوی به روی صحنه رفت.

   
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران