در حال بارگذاری ...
 • اولین نشست هیئت مدیر انجمن هنرهای نمایشی استان گلستان با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد

  پس از انتخابات دوره جدید انجمن، اولین نشست هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان گلستان با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

  به گزارش تئاتر گلستان، اولین نشست هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان گلستان پس از انتخابات دوره جدید انجمن با حضور دکتر کشمیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در روز یکشنبه 7 مهر 1398 ساعت  14:00 در دفتر مدیر کل برگزار شد.

  این نشست با درخواست حسن رستمانی رئیس انجمن هنرهای نمایشی صورت گرفت و هیئت مدیره انجمن که پیشتر بلافاصله پس از انتخابات، طرح هایی را به صورت مکتوب تقدیم اداره کل نموده بود سعی در تشریح موارد ذکر شده در طرح مورد نظر داشته اند که مورد استقبال دکتر کشمیری قرار گرفت.

  مهمترین مورد ذکر شده در طرح تقدیمی مربوط به آموزش بوده که هیئت مدیره انجمن در این مورد ابراز تاسف نموده که در چند سال گذشته به علت کسری مالی مجبور به طرح های کوتاه مدت بوده در حالی که استان نیاز مبرم به اموزش مستمر دارد. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان دکتر کشمیری بیان کرد که موارد ذکر شده در طرح خیلی مهم بوده و نیاز به اجرایی شدن دارند که قرار بر برگزاری جلسه ای مشترک با معاونین و کارشناس تئاتر اداره کل با هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی جهت برنامه ریزی اجرایی شدن این طرح ها شد.

  مورد دیگری که در این جلسه بررسی شد،برگزاری انتخابات جهت انتخاب نماینده انجمن در شهرستان ها بوده که معایب و موانع این اقدام بررسی شد و یکی از مواردی بود که قرار شد در جلسه بعدی پیگیری اجرایی شدن آن انجام گیرد.

  مهمترین مسئله ای که قرار بر پیگیری آن شد مسئله ترمیم ساختار تولید در مرحله ارزشیابی و نظارت از نگاه حراستی بوده که با توجه به شکایات فراوانی که در یک مسئله مشترک صورت گرفته و ان این بوده که حراست پس از مرحله تولید و بازبینی موارد بنیادینی که در متن وجود داشته را مطرح میکند که این مسئله طبیعتا باید پیشتر صورت گرفته و از هدر رفتن تلاش هنرمندان جلوگیری شود.

  در انتها دکتر کشمیری بار دیگر ابقای اعضای هئیت مدیره انجمن را تبریک گفته و از آنها درخواست کرد تا با همراهی بیش از پیش با اداره کل سعی در پیشبرد اهداف را داشته باشند.

   

   
  مطالب مرتبط

  با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

نشست هئیت مدیره انجمن نمایش و شورای سیاست گذاری تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد
  با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

  نشست هئیت مدیره انجمن نمایش و شورای سیاست گذاری تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد

  نشست هئیت مدیره انجمن هنرهای نمایشی و شورای سیاست گذاری تالار فخرالدین اسعد گرگانی با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان برگزار شد.

  |

  باحضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

اولین نشست رسمی شورای سیاست گذاری جشنواره تئاتراستانی 98 برگزار شد
  باحضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

  اولین نشست رسمی شورای سیاست گذاری جشنواره تئاتراستانی 98 برگزار شد

  اولین نشست رسمی شورای سیاست گذاری سی امین جشنواره تئاتراستانی 98 گلستان شنبه 20 اسفندماه 1397 با حضور دکتر کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان برگزار شد.

  |

  نظرات کاربران