در حال بارگذاری ...
 • به کارگردانی مائده صاحبان

  «احمد یک دوچرخه سوار پست مدرن است» در علی آباد و فاضل آباد به صحنه می رود

  نمایش «احمد یک دوچرخه سوار پست مدرن است» به نویسندگی فرزاد خدنگ و کارگردانی مائده صاحبان در علی آباد و فاضل آباد به روی صحنه می رود.

  به گزارش تئاتر گلستان، نمایش «احمد یک دوچرخه سوار پست مدرن است» به نویسندگی فرزاد خدنگ و کارگردانی مائده صاحبان پروانه نمایش خود را از شورای ارزشیابی و نظارت دریافت نموده و در تاریخ 9 و 10 آبان ماه 1398 در تالار بوستان علی آباد کتول و از 11 تا 13 آبان ماه 1398 در سالن آمفی تئاتر دانشکده فنی و مهندسی فاضل آباد به روی صحنه می رود.

  داستان این نمایش در مورد فردی به نام احمد است که در 5 سالگی طی حادثه ای که هیچ کس نمی داند ،خواهرش فاطمه که او را مثل مادر خودش می دانسته را از دست می دهد،اما با گذشت زمان تصمیم می گیرد از سیم خاردارها و حصارهایی که در درون خود کشیده رهایی پیدا کند،برای همین به اتفاقات داخل روستا و همینطور حوالی ی پل قدیمی فاضل آباد طور دیگری نگاه می کند،تا جایی که با خاطرات ناگفته ای از یک شخصیت دیگر به اسم احمد ذغالی سعی می کند تمام ماجرا را آن طور که می خواهد عوض کند اما ...

   علی اصغر کیانی، حمیدرضا حسنی، عالمه نوشک، فرشاد خدنگ، سبحان دهمرده، سارا مقصودلونژاد، سلمان زنگانه، محمدرضا شیخی پور، عماد بافنده، آرزو مقصودلو، فاطمه جیدی فر، الهه احمدی بازیگران این اثر نمایشی هستند.

  دیگر عوامل نمایش «احمد یک دوچرخه سوار پست مدرن است» عبارتند از:تهیه کننده: مائده صاحبان، دستیار کارگردان:فرزاد خدنگ، منشی صحنه: بهار صاحبان، طراح صحنه: سید محمد علوی راد، گریم: سمیرا خزایی، طراح لباس: زهرا مازندرانی، طراح پوستر: یاسمن گالشی، طراحی نور: عبدالله رضایی، صدا و موسیقی: ایرج فریدونی-پروانه دهنوخلجی-سلمان زنگانه، ترانه سرا: علی اصغر کیانی، دوتار ترکمن: جلیل سقر.

  نمایش «احمد یک دوچرخه سوار پست مدرن است» در تاریخ 9 و 10 آبان ماه 1398 در تالار بوستان علی آباد کتول و از 11 تا 13 آبان ماه 1398 در سالن آمفی تئاتر دانشکده فنی و مهندسی فاضل آباد به روی صحنه می رود.

   

   
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران