در حال بارگذاری ...

درخشش «اپیدمی» در سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر

جایزه بهترین طراحی نور و بهترین تصویربرداری در بخش مسابقه تله تئاتر و جایزه ویژه هیئت داوران در بخش مسابقه صحنه ای برای  «اپیدمی» به کارگردانی رضا پورتراب زاده

به گزارش تئاتر گلستان، نمایشهای  «اپیدمی» به نویسندگی علیرضا امیدی و کارگردانی رضا پورتراب زاده و  نمایش «راشومون» به نویسندگی عبدالخالق مصدق و کارگردانی رسول اونق پس از گذراندن مراحل لازم به بخش مسابقه صحنه ای سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر راه یافتند. ضمنا فیلم تئاتر «اپیدمی» به بخش مسابقه تله تئاتر و مسابقه گزارش صحنه ای این رویداد نیز راه پیدا کرد.

آیین اختتامیه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر دوشنبه 20 بهمن 99 با حضور وزیر و معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل و مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی و جمعی از مدیران، هنرمندان و نمایندگان گروه های اجرایی در تالار وحدت برگزار شد.در این مراسم دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین طراحی نور در بخش مسابقه تله تئاتر به رضا پورتراب زاده برای طراحی نور نمایش  «اپیدمی» تقدیم شد. در همین بخش دیپلم افتخار و جایزه نقدی بهترین تصویربرداری به محمدرضا اکبری، پوریا سبحانی، احمد اسماعیلی و علی مسیح آبادی برای تصویربرداری نمایش  «اپیدمی» تقدیم شد. در بخش مسابقه صحنه ای عبدالخالق مصدق نامزد دریافت جایزه بهترین طراحی نور برای نمایش  «راشومون» شد اما جایزه به نمایش دیگری اهدا شد و در همین بخش لوح تقدیر ویژه هیئت داوران و جایزه نقدی برای پرداختن به موضوع اپیدمی و نیز همراهی پیشکسوتان و جوانان تئاتر گرگان به گروه نمایش  «اپیدمی» به کارگردانی رضا پورتراب زاده تقدیم گردید.
مطالب مرتبط

«اپیدمی» و «راشومون» به بخش مسابقه نمایش‌های صحنه‌ای جشنواره تئاتر فجر

«اپیدمی» و «راشومون» به بخش مسابقه نمایش‌های صحنه‌ای جشنواره تئاتر فجر

«اپیدمی» به کارگردانی رضا پورتراب زاده و «راشومون» به کارگردانی رسول اونق به عنوان آثار برگزیده سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی به بخش مسابقه نمایش‌های صحنه ای سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر راه یافتند.

|

نظرات کاربران