در حال بارگذاری ...
به طراحی و کارگردانی بهزاد گل‌چشمه

«رستوران» در خانه «دا» روی صحنه رفت

نمایش «رستوران»، کاری از آموزشگاه هنرهای نمایشی «ری‌را»، به مدت سه شب در خانه نمایش «دا»، اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر در گلستان، نمایش «رستوران» به نویسندگی حمیدرضا میرزایی‌زاده و کارگردانی بهزاد گل‌چشمه، با اقتباسی آزاد از نمایشنامه «در رستوران» نوشته موریس باریه، پس از اجرا در گنبد کاووس، از ۱۸ بهمن ۱۴۰۲، در خانه نمایش «دا» در تهران روی صحنه رفته است. 

این نمایش که تولید آموزشگاه هنرهای نمایشی «ری‌را» است، تا ۲۰ بهمن، هر روز ساعت ۱۸:۴۵ در خانه نمایش «دا» اجرا خواهد شد. 

در خلاصه داستان این اثر آمده است: «دختری خجالتی و کم‌رو وارد رستورانی می‌شود تا غذا سفارش دهد، پیشخدمت که متوجه شخصیت او شده ابتدا او را با حجم زیادی از غذاهای ناخواسته مواجه می‌کند و وقتی مخالفتی از سوی مشتری نمی‌بیند، شروع به آزار و اذیت پنهانی او می‌کند تا اینکه...»

شیوا رزاقی و پریسا امیدوار در این اثر نمایشی به عنوان بازیگر ایفای نقش کرده‌اند.

دیگر عوامل نمایش «رستوران» عبارتند از:
دستیاران کارگردان: مهران باقری و فرزاد جهانی/ نورپرداز: صابر پذیرایی/ مدیر تولید: شایان پارسانیا/ بازیگردان: فرزاد جهانی/ طراح لباس: آیسن آق آتابای/ خیاط: فاطمه حسین‌زاده/ طراح پوستر: ریحانه رضا شاطری/ عکاس و طراح تیزر: احسان نورتقانی و محمدجواد بلقدر/ گریمور: پریسا امیدوار.
یادداشتی بر نمایش «بی هوده»

تماشایِ ارتفاع و عمقی لبریز دانایی و داناگری
یادداشتی بر نمایش «بی هوده»

تماشایِ ارتفاع و عمقی لبریز دانایی و داناگری

تئاتر گلستان_حسین ضمیری؛ نمایش 《بی هوده》کاری از یاسین رضوانی اثر برگزیده چهل و دومین جشنواره تئاتر فجر در بهمن ماه ۱۴۰۲ در گرگان روی صحنه رفت. زندگی یک جریان سیال و یک واقعیت غیر قابل انکار است. ...

|

به کارگردانی فرشید مصدق

«هملت» در گرگان روی صحنه رفت
به کارگردانی فرشید مصدق

«هملت» در گرگان روی صحنه رفت

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از گلستان، نمایش «هملت» نوشته ویلیام شکسپیر با بازنویسی، طراحی و کارگردانی فرشید مصدق از ۲ تا ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۰ در سالن اصلی تالار فخرالدین اسعد گرگانی روی صحنه رفت.

|