در حال بارگذاری ...
به کارگردانی ابوالفضل امیری

«میمون ها» در گرگان روی صحنه رفت

نمایش «میمون ها» به نویسندگی محمدحسین داداش نیا و کارگردانی ابوالفضل امیری در تالار نگاه مجموعه تئاتر شهر گرگان به روی صحنه رفت.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از گلستان، نمایش «میمون ها» به نویسندگی محمدحسین داداش نیا و کارگردانی ابوالفضل امیری و به تهیه کنندگی امین فولادیان تولید شده در گروه تئاتر شهر قصه از ۱۹ تا ۲۳ خردادماه ۱۴۰۳ در دو نوبت در ساعتهای ۱۸:۰۰ و ۱۹:۳۰ در تالار نگاه مجموعه تئاتر شهر گرگان (تالار فخرالدین اسعد گرگانی) روی صحنه رفت. 

"«میمون ها» داستان یک بچه میمون را به تصویر میکشد که دوست دارد زودتر بزرگ شود ولی دو برادرش او را جدی نمیگیرند. در ادامه داستان دزدی به جنگل آنها می آید و موزهای میمون‌ها را به سرقت میبرد و …"

در این اثر نمایشی ابوالفضل امیری، مصطفی پویان، المیرا ابری و مهدی بیاریان به عنوان بازیگر ایفای نقش کرده اند.

دیگر عوامل نمایش «میمون ها» عبارتند از: آهنگساز: گرشاسب قلندری، نوازنده صحنه: موعود کوهزاد، منشی صحنه: کیمیا خوئی، طراح گریم: نفیسه عسگرزاده، طراحان صحنه: آرش سلمان زاده-بهمن ولیان، طراحان لباس: هدیه اسفندی-عماد پورعلی محمد، دستیاران کارگردان: آناهیتا یادگاری-امیرمشهود کوهزاد.

نمایش «میمون ها» ۱۹ تا ۲۳ خردادماه ۱۴۰۳ در دو نوبت در ساعتهای ۱۸:۰۰ و ۱۹:۳۰ در تالار نگاه مجموعه تئاتر شهر گرگان (تالار فخرالدین اسعد گرگانی) روی صحنه رفت. 
به کارگردانی فرشید مصدق

«هملت» در گرگان روی صحنه رفت
به کارگردانی فرشید مصدق

«هملت» در گرگان روی صحنه رفت

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از گلستان، نمایش «هملت» نوشته ویلیام شکسپیر با بازنویسی، طراحی و کارگردانی فرشید مصدق از ۲ تا ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۰ در سالن اصلی تالار فخرالدین اسعد گرگانی روی صحنه رفت.

|

یادداشتی بر نمایش «بی هوده»

تماشایِ ارتفاع و عمقی لبریز دانایی و داناگری
یادداشتی بر نمایش «بی هوده»

تماشایِ ارتفاع و عمقی لبریز دانایی و داناگری

تئاتر گلستان_حسین ضمیری؛ نمایش 《بی هوده》کاری از یاسین رضوانی اثر برگزیده چهل و دومین جشنواره تئاتر فجر در بهمن ماه ۱۴۰۲ در گرگان روی صحنه رفت. زندگی یک جریان سیال و یک واقعیت غیر قابل انکار است. ...

|