در حال بارگذاری ...
به کارگردانی پویان سهرابی

«تلویزیون» در گرگان روی صحنه رفت

نمایش《تلویزیون》به نویسندگی فاطمه سادات موسوی و کارگردانی پویان سهرابی تولید شده در گروه تئاتر ترجه در گرگان به روی صحنه رفت.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از گلستان، نمایش《تلویزیون》یکی از آثار راه یافته به سی و سومین جشنواره تئاتر استان گلستان به نویسندگی فاطمه سادات موسوی و کارگردانی پویان سهرابی تولید شده در گروه تئاتر ترجه از ۱۵ تا ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰ در تالار نگاه مجموعه تئاتر شهر گرگان(تالار فخرالدین اسعد گرگانی) به روی صحنه رفت.

در خلاصه داستان نمایش《تلویزیون》اینطور آمده است: 
"گروهی از افراد در جزیره ای که‌ دور تا دور آن آب شور است زندگی میکنند. دستگاه آب شیرین کن خراب شده و افراد این گروه تلاش میکنند از چالش هایی که به سبب این اتفاق در مقابلشان قرار دارد  بدون لطمه زدن به دموکراسی حاکم بر جزیره عبور کنند..."

در این اثر نمایشی فاطیما پاشای، احسان زرگران، مهدیه بوژمهرانی، علی حبشی، امیرحسین ساوری و مصطفی عقیلی به عنوان بازیگر ایفای نقش کرده اند‌.

دیگر عوامل نمایش《تلویزیون》عبارتند از: دستیار کارگردان: مهدیه بوژ مهرانی_کمیل بازوبندی، منشی صحنه: الهه اسدی، طراح نور و صحنه: پویان سهرابی، طراح لباس: فاطمه مزرعی، طراح پوستر: امیر ساوری، موسیقی: شعیا خاکی.

نمایش《تلویزیون》به کارگردانی پویان سهرابی از ۱۵ تا ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰ در تالار نگاه مجموعه تئاتر شهر گرگان(تالار فخرالدین اسعد گرگانی) به روی صحنه رفت.
مطالب مرتبط

((با سلام. خبرهای اجراهای هر روز بدون تحلیل و یا گزارش متن و حاشیه اجرا، ارزش خبری ندارند))

«اکسپلور» با کار‌گردانی گروهی در جشنواره تئاتر استانی
((با سلام. خبرهای اجراهای هر روز بدون تحلیل و یا گزارش متن و حاشیه اجرا، ارزش خبری ندارند))

«اکسپلور» با کار‌گردانی گروهی در جشنواره تئاتر استانی

در روز اول سی و سومین جشنواره تئاتر استان گلستان، نمایش  «اکسپلور» به نویسندگی مجید انوری و کارگردانی گروهی (کارگاه تئاتریسنامهر) در تالار فخرالدین اسعد گرگانی مجموعه تئاتر شهر گرگان به روی صحنه رفت.

|

نظرات کاربران