در حال بارگذاری ...
به کارگردانی بهزاد گل چشمه

«رستوران» در گنبد روی صحنه رفت

نمایش «رستوران» به نویسندگی حمیدرضا میرزایی زاده و کارگردانی بهزاد گل چشمه در گنبد به روی صحنه رفت.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از گلستان، نمایش «رستوران» به نویسندگی حمیدرضا میرزایی زاده و کارگردانی بهزاد گل چشمه، با اقتباس آزاد از نمایشنامه «در رستوران» نوشته موریس باریه تولید شده است.

در خلاصه داستان این اثر آمده است: دختری خجالتی و کم رو وارد رستورانی می شود تا غذا سفارش دهد، پیشخدمت که متوجه شخصیت او شده ابتدا او را با حجم زیادی از غذاهای ناخواسته مواجه می کند و وقتی مخالفتی از سوی مشتری نمی بیند، شروع به آزار و اذیت پنهانی او می کند تا اینکه ...

در نمایش «رستوران» شیوا رزاقی، پریسا امیدوار، امیدرضا فرهمند، آناهیتا قربانی و فاطمه یازرلو به ایفای نقش پرداخته اند.

دیگر عوامل نمایش عبارتند از: منشی صحنه: ناهید حیدرزاده، دستیار کارگردان: اسماعیل احمدی، نورپردازی: محمد صابر پذیرایی، مدیر تولید: فرزاد جهانی، دکوراتور: محمد جواد یازرلو، طراح صحنه: بهزاد گل چشمه، طراح لباس: آیسن آق آتابای، گریم: سمیرا رمضانی، عکاس و طراح تیزر: احسان نورتقانی، محمد جواد بلقدر، دستیار نور: پارسا قربانی، خیاط: فاطمه حسین زاده، گرافیست و طراح پوستر: ماریا آق ، مدیر سالن: مجید گل چشمه، مجتبی گل چشمه، مدیر تبلیغات: احسان آق.

نمایش «رستوران» در آموزشگاه هنرهای نمایشی ری را از ۱۲ تا ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۰ در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گنبد کاووس، از ۱۸ تا ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۰ در رستوران حاجی زاده و از ۲۳ تا ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۰ در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گنبد کاووس به روی صحنه رفت.
یادداشتی بر نمایش «بی هوده»

تماشایِ ارتفاع و عمقی لبریز دانایی و داناگری
یادداشتی بر نمایش «بی هوده»

تماشایِ ارتفاع و عمقی لبریز دانایی و داناگری

تئاتر گلستان_حسین ضمیری؛ نمایش 《بی هوده》کاری از یاسین رضوانی اثر برگزیده چهل و دومین جشنواره تئاتر فجر در بهمن ماه ۱۴۰۲ در گرگان روی صحنه رفت. زندگی یک جریان سیال و یک واقعیت غیر قابل انکار است. ...

|

به کارگردانی فرشید مصدق

«هملت» در گرگان روی صحنه رفت
به کارگردانی فرشید مصدق

«هملت» در گرگان روی صحنه رفت

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از گلستان، نمایش «هملت» نوشته ویلیام شکسپیر با بازنویسی، طراحی و کارگردانی فرشید مصدق از ۲ تا ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۰ در سالن اصلی تالار فخرالدین اسعد گرگانی روی صحنه رفت.

|